Aplikacja dla smakoszy

Alkohol to częsty element spotkań w gronie przyjaciół – podajemy go przed posiłkiem na pobudzenie apetytu, w trakcie obiadu, aby wspomagać trawienie, a także do deseru. Miłośnicy poznawania nowych smaków i komponowania ciekawych drinków często zastanawiają się gdzie można kupić dobre, ale tanie alkohole.

Właśnie z myślą o nich powstała specjalna aplikacja z kuponami, dzięki którym promocje na napoje alkoholowe są jeszcze łatwiejsze do zdobycia. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas trunek, aby otrzymać listę sklepów w najbliższej okolicy, gdzie zrealizować można kupony rabatowe. Tańsze alkohole zwykle kojarzą się z produktami nieco gorszej jakości, ale wcale nie musi tak być – aplikacja Drinco to gwarancja, że kupony na alkohol zawsze będziemy mieć przy sobie, a możliwość skorzystania z mapy to duże udogodnienie, z którego skorzystamy nie tylko w swoim mieście, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów.

Program dostępny jest tylko dla osób pełnoletnich, dlatego konieczna jest rejestracja użytkownika i weryfikacja jego wieku. Informacje o tanich alkoholach to duże udogodnienie nie tylko dla smakoszy trunków, ale również dla osób chętnie organizujących imprezy w domu, czy też dla tych użytkowników, którzy chcieliby mieć stały dostęp do kuponów (http://drinco.pl/) i móc je zrealizować w najbliższych sklepach – nie jest to trudne, bo wystarczy tylko podczas dokonywania płatności zeskanować podany przez sprzedawcę kod. W ten sposób otrzymamy zniżkę na wybrane produkty, dzięki czemu będziemy mogli kupić dobre, a zarazem tanie alkohole.

Comments are closed.

 • Wakacje

  Wakacje

  Wakacje dla każdego ucznia to okres na pewno bardzo dobry i wyczekiwany. Można powiedzieć, że czekamy całe dziesięć miesięcy na te dwa miesiące spokoju. Tyle akurat trwają wakacje. Dla biur podróży oraz turystyk akurat nie jest to czas wypoczynku. Możemy powiedzieć, że akurat właśnie wtedy mamy do czynienia z wszelkimi rodzajami oraz wszelkimi czynnikami dotyczącymi … »
 • Zabytki w Rosji

  Zabytki w Rosji

  Zabytki rosyjskie to kolejny ważny czynnik, który tutaj zaprasza turystów z całego świata. Jak wiemy, stolica oraz najważniejsze miasta Rosji aż uginają się od ilość zabytków. Każdy architekt oraz każda osoba, która może tutaj interesować się takimi dziedzinami życia powinna chociaż raz w życiu odwiedzić tego rodzaju kraj. Na pewno zyska nam tym popularność turystyki … »
 • Turystyka lingwistyczna

  Turystyka lingwistyczna

  Podróżowanie jednak ma także swoje zalety. Mówimy tutaj jednak o turystyce zagranicznej. Bardzo często przebywając w danym kraju, gdzie język polski nie jest znany nikomu musimy szlifować swoje umiejętności. Dzięki temu możemy powiedzieć, że turystyka lingwistyczna polega na tym, że jedziemy do danego krajupoznajemy język urzędowy, który akurat w nim panuje. Jest to bardzo ważne. … »