Aplikacja dla smakoszy

Alkohol to częsty element spotkań w gronie przyjaciół – podajemy go przed posiłkiem na pobudzenie apetytu, w trakcie obiadu, aby wspomagać trawienie, a także do deseru. Miłośnicy poznawania nowych smaków i komponowania ciekawych drinków często zastanawiają się gdzie można kupić dobre, ale tanie alkohole.

Właśnie z myślą o nich powstała specjalna aplikacja z kuponami, dzięki którym promocje na napoje alkoholowe są jeszcze łatwiejsze do zdobycia. Wystarczy tylko wybrać interesujący nas trunek, aby otrzymać listę sklepów w najbliższej okolicy, gdzie zrealizować można kupony rabatowe. Tańsze alkohole zwykle kojarzą się z produktami nieco gorszej jakości, ale wcale nie musi tak być – aplikacja Drinco to gwarancja, że kupony na alkohol zawsze będziemy mieć przy sobie, a możliwość skorzystania z mapy to duże udogodnienie, z którego skorzystamy nie tylko w swoim mieście, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów.

Program dostępny jest tylko dla osób pełnoletnich, dlatego konieczna jest rejestracja użytkownika i weryfikacja jego wieku. Informacje o tanich alkoholach to duże udogodnienie nie tylko dla smakoszy trunków, ale również dla osób chętnie organizujących imprezy w domu, czy też dla tych użytkowników, którzy chcieliby mieć stały dostęp do kuponów (http://drinco.pl/) i móc je zrealizować w najbliższych sklepach – nie jest to trudne, bo wystarczy tylko podczas dokonywania płatności zeskanować podany przez sprzedawcę kod. W ten sposób otrzymamy zniżkę na wybrane produkty, dzięki czemu będziemy mogli kupić dobre, a zarazem tanie alkohole.

Comments are closed.

 • Po co podróżujemy?

  Po co podróżujemy?

  To jest bardzo dobrei istotne pytanie. Po co tak właściwie podróżujemy?Na to pytanie nie ma takiej jasnej i klarownej odpowiedzi. To zależy od osoby, która tutaj odpowiada, od jej gustów oraz od tego, jakie nastawieni ma ona do turystyki. Na pewno tutaj wycieczki mogą być różne. Podróżować możemy biznesowo, rekreacyjnie, naukowo lub jeszcze inaczej. To … »
 • Cele turystyki

  Cele turystyki

  Cele turystyki to nic innego jak odpowiedź na pytanie, po co podróżujemy? Jest to bardzo ważne. Jednak odpowiedź, czyli cele nie są takie proste oraz takie jasne od razu. Oczywiście gdy okres limy jasno i klarownie, jaki rodzaj turystyki jest tutaj stosowany, to na pewno możemy powiedzieć, że wiemy nieco więcej. Dla przykładu, turystyka wypoczynkowa, … »
 • Powszechność turystyki

  Powszechność turystyki

  Powszechność turystyki w Rosji jest bardzo ważna i bardzo często wykorzystywana. Można powiedzieć, że to jest bardzo ważne i bardzo powszechne. Jednak nie jest to na takim stopniu, na jakim chcielibyśmy, żeby było. Niestety ale tutaj błędne informacje, brak reklamy oraz promocji robią swoje. Biura podróży nawet nie starają się oferować podróży do Rosji. Czemu … »