Podróżowanie do stolicy

Podróżowanie do stolicyPodróżowanie do stolicy Rosji, czyli do Moskwy nie jest tak bardzo popularne. Zazwyczaj organizuje się wycieczki raczej na zachód Europy, niż na wschód. Jednak tutaj motocykliści oraz inne grupy maja inne zdanie. Po co jeździć tam, gdzie jedzie każdy? Być może warto tutaj iść pod prąd ina pewno wyjść naprzeciw stereotypom. Możemy powiedzieć, że jest to bardzo ważne i powszechnie wykorzystywane. Widzimy w takim terminie, że jest to po prostu mało popularne. Warto jednak powiedzieć, że coraz większa liczba osób zaczyna podróżować do Rosji i tym bardziej do Moskwy. Jest to na pewno bardzo ważne i cieszące. Jednak nadal Polacy nie są przekonani do takich podróży. Na pewno tutaj wymaga to promocji i reklamy. Moskwa błędnie czasami kojarzy się nam jedynie z biedą i na pewno tutaj z niczym atrakcyjnym. Tak przecież nie jest i wie o tym bardzo duża liczba osób. Dlaczego jest więc taki stereotyp? Ludzi ciężko jest zmienić. Tym bardziej ciężko jest zmienić ich myślenie. To jest tutaj przyczyną.

Comments are closed.

 • Poziom apartamentu wpływa na nasze wakacje

  Poziom apartamentu wpływa na nasze wakacje

  Podstawowym kryterium, którym kierujemy się podczas wybierania ośrodka na wakacje albo delegację firmową okazuje się być cena. Ignorujemy hotele o wysokim standardzie argumentując swój wybór tym, że nas na nie nie stać. Takie podejście nie da nam, jednak nic dobrego. Aby podróż była udana a wypoczynek komfortowy konieczne jest właściwe wyposażenie naszego lokum. Pierwszym elementem … »
 • Nowosybirsk

  Nowosybirsk

  Nowosybirsk jest kolejnym wyróżniającym się miastem w Rosji. To jest akurat trzecia miejscowość pod względem popularności i wielkości w podawanym kraju. Dzięki temu możemy powiedzieć, że Nowosybirsk także nie może narzekać na brak turystów i na słabo rozwiniętą turystykę. Przecież te największe miasta nawet nie muszą się o to przejmować. Mimo to, tutaj możemy powiedzieć, … »
 • Podejście do turystów

  Podejście do turystów

  Rosjanie podchodzą do turystów bardzo specyficznie oraz bardzo charakterystycznie. Często mówi się o rosyjskiej gościnności. Istnieje Take powiązanie, że na pewno tutaj polak i Rosjanin potrafią się dogadać. Nie zawsze jednak tak jest. Osoby w Rosji zajmujące się turystyką na pewno umiejąi maja podejmie do klienta. Jednak ich jest naprawdę bardzo mało. Możemy powiedzieć, że … »