Turystyka w Rosji

Turystyka w Rosji wbrew pozorom i narzekaniom jest bardzo dobrze rozwinięta. Na pewno nie możemy narzekać na fakt, że nie mamy co zwiedzać w takim ogromnym państwie. Ludzie jednak nie posiadają wyobraźni. Im Rosja kojarzy sie jedynie z biednym krajem, bez zabytków i perspektyw na przyszłość. Prawda jest taka, że Rosja to jedno z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych krajów na całym świecie. Nie możemy jednak przesadzać. Na pewno nie można podlegać stereotypom. Rosja nigdy nie było i teraz także nie jest na ostatnim miejscu pod tymi względami. To samo tyczy się także turystyki. O tym na pewno powinniśmy bezpośredniopamiętać i na pewno się do tego stosować. To jest po prostu ważne i uwarunkowane wieloma czynnikami. Nie możemy powiedzieć, że jest inaczej. Mim oto, turystyka do Rosjiiw Rosji nie jest tak dobra, jaka powinna być. Trzeba nad tym na pewno popracować. Tym jednak powinny zająć się władze. Tutaj odpowiednia reklama i pokazanie atutów kraju powinny rozwiązać sprawę. To jest ważne i logiczne.

Comments are closed.

 • Popularność turystyki

  Popularność turystyki

  Popularność wycieczek raz turystyki do Rosji niestety ale idzie w parze z powszechnością. Tak to już jest i nic z tym nie możemy zorbie. Widzimy w takim terminie, że jest to bardzo ważny i powszechnie widoczny czynnik. Jak wiemy, zazwyczaj jeżeli cos jest powszechne, to jego popularność jest także bardzo ważna. Niestety ale tak nie … »
 • Petersburg

  Petersburg

  Moska nie jest tutaj jedynym potężnym miastem, które zasila szeregi granicy Rosyjskiej. Kolejnym taki miastem jest oczywiście Petersburg. Turystyka w tym mieście jest na zadowalającym poziomie. Jednak stolica ma tutaj na pewno o wiele więcej przywilejów i o wiele więcej na pewno odwiedzin przez turystów. To przecież stolica i na pewno tutaj nikt co do … »
 • Po co podróżujemy?

  Po co podróżujemy?

  To jest bardzo dobrei istotne pytanie. Po co tak właściwie podróżujemy?Na to pytanie nie ma takiej jasnej i klarownej odpowiedzi. To zależy od osoby, która tutaj odpowiada, od jej gustów oraz od tego, jakie nastawieni ma ona do turystyki. Na pewno tutaj wycieczki mogą być różne. Podróżować możemy biznesowo, rekreacyjnie, naukowo lub jeszcze inaczej. To … »